Hero image
Tournament

Teams

U10/7


  • 1. Boka United (BE)
  • 2. Himmelev Veddelev Boldklub-1 (DK)
  • 3. Himmelev Veddelev Boldklub-2 (DK)
  • 4. Allonne (FR)
  • 5. Roissy en France (FR)
  • 6. DRC (NL)
  • 7. vv Spirit (NL)

U11/7


  • 1. F.C. Etoile Laconnex-1 (CH)
  • 2. F.C. Etoile Laconnex-2 (CH)
  • 3. BK Friheden-1 (DK)
  • 4. BK Friheden-2 (DK)
  • 5. BK Friheden-3 (DK)
  • 6. BK Friheden-4 (DK)
  • 7. Herfølge Boldklub (DK)
  • 8. FC CÔTE DE NACRE (FR)
  • 9. A.S. Fontaine d'Ouche (FR)
  • 10. Roissy en France (FR)
  • 11. HSV Sport 1889 (NL)
  • 12. ODB (NL)
  • 13. V.V. TOV (NL)

U12/8


  • 1. F.C. Etoile Laconnex (CH)
  • 2. TSV Gau-Odernheim (DE)
  • 3. Tus Mayen (DE)
  • 4. BK Friheden (DK)
  • 5. Sønderris SK-1 (DK)
  • 6. Sønderris SK-2 (DK)
  • 7. Val d'Europe Football Club-1 (FR)
  • 8. Val d'Europe Football Club-2 (FR)
  • 9. V.V. Nieuwe Niedorp (NL)
  • 10. TOV (NL)
  • 11. V.V. Woudrichem (NL)
  • 12. asv Dronten (NL)
  • 13. Flevo Boys (NL)

U13


  • 1. F.C. Etoile Laconnex (CH)
  • 2. TSG 1861 Kaiserslautern (DE)
  • 3. Ballerup Skovlunde Fodbold (DK)
  • 4. GVI (DK)
  • 5. A.S. Montigny les Bretonneux (FR)
  • 6. A.S.C. Waterwijk (NL)
  • 7. FC Purmerend (NL)
  • 8. GOZ (NL)
  • 9. Jong Brabant (NL)
  • 10. V.V. Dongen (NL)
  • 11. RKSV Margriet (NL)
  • 12. v.v. Terborg (NL)
  • 13. Flevo Boys (NL)

U14


  • 1. SpVg Odenkirchen (DE)
  • 2. SG 03 Harxheim-1 (DE)
  • 3. SG 03 Harxheim-2 (DE)
  • 4. Køge Boldklub-1 (DK)
  • 5. Køge Boldklub-2 (DK)
  • 6. FC Purmerend (NL)
  • 7. Top Oss (NL)
  • 8. DBS (NL)
  • 9. Juliana (NL)

U15


  • 1. Grez Doiceau (BE)
  • 2. FC Eksaarde (BE)
  • 3. Boldklubben FIX (DK)
  • 4. FC BCV (FR)
  • 5. FC CÔTE DE NACRE (FR)
  • 6. ES Veretz-Azay-Larcay (FR)
  • 7. A.S. Montigny les Bretonneux (FR)
  • 8. HSV Sport 1889 (NL)
  • 9. S.V. Hoofddorp (NL)
  • 10. ODB (NL)
  • 11. Xerxes DZB (NL)
  • 12. CDW (NL)
  • 13. TSV Gudok (NL)
  • 14. Juliana (NL)
  • 15. V.V. Sleen (NL)
  • 16. M.V.V. Alcides (NL)
  • 17. V.V. ZNC (NL)

U17


  • 1. KFC Lentezon Beerse (BE)
  • 2. K.E.G. Gistel (BE)
  • 3. KVK Westhoek (BE)
  • 4. A.S. Montigny les Bretonneux (FR)
  • 5. V.V. Koudekerk (NL)
  • 6. GOZ (NL)
  • 7. V.V. Vriendenschaar (NL)
  • 8. RKSV Nemelaer (NL)
  • 9. Juliana -1 (NL)
  • 10. Juliana -2 (NL)
  • 11. ODV (NL)

U19


  • 1. RC Lauwe (BE)
  • 2. TSV Dollbergen (DE)
  • 3. A.S. Montigny les Bretonneux (FR)
  • 4. V.V. Spartanen (NL)
  • 5. Sint Boys-Des (NL)
  • 6. V.V. Koudekerk (NL)
  • 7. RVC '33 (NL)
  • 8. VIOD Tienhoven (NL)
  • 9. V.V. Gilze (NL)
  • 10. Juliana (NL)
  • 11. DVV (NL)
  • 12. S.C. Stiens (NL)

Tournament sponsored by